SliTaz Base - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Done
pl: Zakończono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: You must be root to execute:
pl: Musisz być administratorem (root) aby wykonać:

en: y
pl: t

en: Y
pl: T

en: Mirror is unreachable
pl: Serwer lustrzany jest nieosiągalny

en: Mirror is up-to-date
pl: Serwer lustrzany jest aktualny

en: Missing receipt: $receipt
pl: Brakująca recepta: $receipt

en: $file is not a tazpkg. Exiting
pl: $file nie jest plikiem tazpkg. Kończenie pracy

en: CGI SHell Environment
pl: Środowisko CGI SHell

en: Welcome to the SliTaz web server CGI Shell environment. Let the power of SHell script meet the web! Here you can check HTTP info and try some requests.
pl: Witamy w środowisku CGI SHell serwera web SliTaz. Niech siła skryptów SHell pozna sieć ! Tu może sprawdzić informacje HTTP, i spróbować wykonać kilka zapytań.

en: Including /usr/lib/slitaz/httphelper.sh in your scripts lets you use PHP-like syntax such as: $(GET var)
pl: Dołączanie /usr/lib/slitaz/httphelper.sh do twoich skryptów pozwoli używać składnie podobną do PHP, taką jak: $(GET var)

en: QUERY_STRING test:
pl: Test QUERY_STRING:

en: Index of $QUERY_STRING
pl: Indeks $QUERY_STRING

en: Missing Retawq web browser...
pl: Brakuje przeglądarki internetowej Retawq...

en: Please run: su -c 'tazpkg get-install retawq'
pl: Proszę uruchomić: su -c 'tazpkg get-install retawq'

en: <b>Usage:</b> man [section] command
pl: <b>Użycie:</b> man [section] command

en: in section $SECTION
pl: w sekcji $SECTION

en: No manual entry for $TOPIC$MSG
pl: Brak ręcznego wpisu dla $TOPIC$MSG
