TazBox - en to fa_IR translation catalogue (84 entries)

en: SliTaz tiny GUI boxes for the desktop
fa_IR: برای دسکتاپ SliTaz (GUI) جعبه های کوچک با واسط گرافیکی کاربر

en: Usage:
fa_IR: :طریقه استفاده

en: command
fa_IR: فرمان

en: Commands:
fa_IR: :فرامین

en: Display this short help usage
fa_IR: نمایش این طریقه استفاده کوتاه راهنما

en: Execute a command as super-user
fa_IR: (super-user) اجرای یک فرمان به عنوان کاربر ریشه

en: Desktop logout box with actions
fa_IR: جعبه خروج دسکتاپ با اعمال

en: Pipe a command output into a GTK window
fa_IR: GTK انتقال خروجی یک فرمان با لوله به یک پنجره ی

en: Pipe wget output into a GTK window
fa_IR: GTK به یک پنجره ی (pipe) با لوله wget انتقال خروجی

en: Configure system language (root)
fa_IR: (root) پیکربندی زبان سیستم

en: Configure system keymap (root)
fa_IR: (root) پیکربندی حالت صفحه کلید سیستم

en: Configure system timezone (root)
fa_IR: (root) پیکربندی منطقه زمانی سیستم

en: System initial setup (locale, keymap & timezone)
fa_IR: نصب اولیه سیستم (منطقه، حالت صفحه کلید و منطقه زمانی)

en: Create a new file or folder on the desktop
fa_IR: ایجاد فایل یا پوشه جدید روی دسکتاپ

en: Display icons of all installed applications
fa_IR: نمایش آیکون همه ی برنامه های نصب شده

en: Notify user with a desktop centered box
fa_IR: یادآوری به کاربر توسط یک پنجره در وسط دسکتاپ

en: Configure SliTaz default applications
fa_IR: SliTaz پیکربندی نرم افزار های پیشفرض

en: SliTaz admin password
fa_IR: SliTaz رمز عبور ادمین (سرپرست)

en: Please enter root password (default root) to execute:
fa_IR: :را وارد نمایید(root پیشفرض) root لطفا برای اجرا رمز عبور

en: Password:
fa_IR: :رمز عبور

en: Autosave password
fa_IR: ذخیره خودکار رمز

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error: wrong password!
fa_IR: !خطا:رمز نادرست

en: CANCEL
fa_IR: لغو

en: TazBox Output
fa_IR: TazBox خروجی

en: SliTaz Logout
fa_IR: SliTaz خروج از سیستم

en: SliTaz Logout - Please choose an action:
fa_IR: : لطفا یک عملیات را انتخاب کنید SliTaz خروج از سیست

en: Close X session
fa_IR: X بستن جلسه

en: Reboot system
fa_IR: بوت کردن جدد سیستم

en: Shutdown system
fa_IR: خاموش کردن سیستم

en: SliTaz Initial Setup
fa_IR: SliTaz نصب اولیه

en: Here you can set your preferences \n for <b>locale, keymap and timezone</b>.
fa_IR: اینجا میتوانید تنظیمات را انجام دهید منطقه، حالت صفحه کلید و منطقه زمانی برای

en: Locale
fa_IR: منطقه

en: Keymap
fa_IR: حالت صفحه کلید

en: Timezone
fa_IR: منطقه زمانی

en: SliTaz locale
fa_IR: SliTaz منطقه

en: Language configuration
fa_IR: پیکربندی زبان

en: Tip: manage locales list by installing/removing locale packages.
fa_IR: .نکته: منطقه ها را میتوانید با نصب/حذف پکیج های منطقه ای مدیریت کنید

en: Flag
fa_IR: پرچم

en: Name
fa_IR: نام

en: Description
fa_IR: شرح

en: Manage
fa_IR: مدیریت

en: Locale was set to %s
fa_IR: تنظیم شد %s منطقه به

en: SliTaz keymap
fa_IR: SliTaz حالت صفحه کلید

en: Keyboard configuration
fa_IR: پیکربندی صفحه کلید

en: Type
fa_IR: نوع

en: Suggested location:
fa_IR: :مکان پیشنهاد شده

en: Are you agreed?
fa_IR: آیا موافقید؟

en: TimeZone Configuration
fa_IR: پیکربندی منطقه زمانی

en: Select country and press "Forward" or manually select timezone file.
fa_IR: .را فشار دهید یا فایل منطقه زمانی را به صورت دستی انتخاب کنید "Forward" کشور را انتخاب کنید و

en: Tip: manage timezones list by installing/removing locale packages.
fa_IR: .نکته: منطقه های زمانی را میتوانید با نصب/حذف پکیج های منطقه ای مدیریت کنید

en: Code
fa_IR: کد

en: Country
fa_IR: کشور

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Select time zone
fa_IR: انتخاب منطقه زمانی

en: Select location
fa_IR: انتخاب مکان

en: Location/City
fa_IR: محل سکونت/شهر

en: TimeZone was set to %s
fa_IR: %s منطقه زمانی تنظیم شد به

en: Please wait
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Manage locale packages
fa_IR: مدیریت پکیج های محلی

en: Check only locale packages you need and press "Install/Remove".
fa_IR: .را انتخاب کنید "Install/Remove" پکیج های مورد نیاز خود را انتخاب کنید و

en: Package Name
fa_IR: نام پکیج

en: Size
fa_IR: حجم

en: Installed
fa_IR: نصب شد

en: Recharge list
fa_IR: غنی کردن لیست

en: TazPkg log
fa_IR: TazPKG فایل لوگ

en: REMOVE: %s
fa_IR: %s :حذف

en: INSTALL: %s
fa_IR: %s :نصب

en: Done!
fa_IR: !انجام شد

en: New file
fa_IR: فایل جدید

en: Create a new file or folder on your desktop
fa_IR: ایجاد فایل یا پوشه جدید روی دسکتاپ

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: SHell script
fa_IR: (SHell) اسکریپت پوسته

en: Folder
fa_IR: پوشه

en: File
fa_IR: فایل

en: All Applications
fa_IR: همه برنامه ها

en: Downloading...
fa_IR: ...در حال دانلود

en: SliTaz default applications
fa_IR: SliTaz برنامه های پیشفرض

en: SliTaz default applications configuration
fa_IR: SliTaz پیکربندی برنامه های پیشفرض

en: File manager:
fa_IR: :مدیر فایل

en: Web browser:
fa_IR: :مرورگر وب

en: Text editor:
fa_IR: :ویرایشگر متن

en: Terminal:
fa_IR: :ترمینال

en: Window manager:
fa_IR: :مدیر پنجره
