TazDrop - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Usage:
fr: Utilisation:

en: Display this small help
fr: Affiche cette courte aide

en: Display the desktop Drag N' Drop window
fr: Affiche la fenêtre de drag n' drop

en: Display the desktop Drag N' Drop image
fr: Affiche la fenêtre de drag n' drop pour les images

en: Display your dropped text notes
fr: Affiche vos prises de notes

en: Edit or clean-up your dropped text notes
fr: Editer ou supprimer vos prises de notes
