installer.cgi - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Install SliTaz
el: Εγκατάσταση SliTaz

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Upgrade
el: Αναβάθμιση

en: Upgrade SliTaz
el: Αναβάθμιση SliTaz

en: Partitioning
el: Κατάτμηση

en: Continue installation
el: Συνέχιση εγκατάστασης

en: LiveCD
el: Ζωντανό CD

en: LiveUSB:
el: Ζωντανό USB

en: ISO file:
el: Αρχείο ISO:

en: Web:
el: Ιστός:

en: Existing SliTaz partition to upgrade:
el: Υπάρχον διαμέρισμα SliTaz για αναβάθμιση:

en: Install SliTaz to partition:
el: Εγκατάσταση SliTaz στο διαμέρισμα:

en: home partition
el: Διαμέρισμα home

en: Separate partition for %s:
el: Χρησιμοποιήστε ξεχωριστό διαμέρισμα για το %s:

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή (Hostname)

en: Set Hostname to:
el: Ορισμός ονόματος υπολογιστή (Hostname) σε:

en: Name of your system
el: Το όνομα του συστήματός σας

en: Root password:
el: Κωδικός διαχειριστή:

en: Password of root
el: Κωδικός του διαχειριστή

en: User
el: Χρήστης

en: User login:
el: Όνομα χρήστη:

en: Name of the first user
el: Όνομα του πρώτου χρήστη

en: User password:
el: Κωδικός χρήστη:

en: Password of the first user
el: Κωδικός του πρώτου χρήστη

en: Enable Windows Dual-Boot.
el: Ενεργοποίηση διπλής εκκίνησης με Windows (dual-boot)

en: Options
el: Επιλογές

en: Back to partitioning
el: Πίσω στην κατάτμηση

en: Back to Installer Start Page
el: Πίσω στην αρχίκη σελίδα της εγκατάστασης

en: Proceed to SliTaz installation
el: Προχωρήστε στην εγκατάσταση του SliTaz

en: Installation failed. See log
el: Η εγκατάσταση απέτυχε. Δες το αρχείο καταγραφής (log)

en: A web page that points a browser to a different page after 2 seconds
el: Μια ιστοσελίδα που δείχνει στο πρόγραμμα περιήγησης σε μια διαφορετική σελίδα μετά από 2 δευτερόλεπτα

en: If your browser doesn't automatically redirect within a few seconds, you may want to go there manually [here]
el: Αν το πρόγραμμα περιήγησής σας δεν ανακατευθυνθεί αυτόματα μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα, μπορεί να θέλετε να πάτε εκεί χειροκίνητα [here]

en: Tazinst Error
el: Σφάλμα Tazinst

en: Any installation can not be done without %s.
el: Δεν μπορούν να πραγματοποιηθούν εγκαταστάσεις χωρίς το %s.

en: Check %s permissions, or reinstall the %s package.
el: Ελέγξτε τα δικαιώματα του %s ή επανεγκαταστήστε το πακέτο %s.

en: None
el: Κανένα
