TazWeb 1.6.4 - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Zoom in
ru: Увеличить

en: Zoom out
ru: Уменьшить

en: Add a bookmark
ru: Добавить закладку

en: Print this page
ru: Печать страницы

en: View source mode
ru: Исходный код

en: TazWeb manual
ru: Руководство TazWeb
