SliTaz Base - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Y
el: Υ

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: You must be root to execute:
el: Χρειάζεστε δικαιώματα διαχειριστή για να συνεχίσετε:

en: w
el: 16

en: Mirror is unreachable
el: O καθρέπτης (mirror) είναι απρόσιτoς

en: Mirror is up-to-date
el: Ο καθρέπτης (mirror) είναι ενημερωμένος

en: Missing receipt: %s
el: Λείπει η απόδειξη: %s

en: File %s is not a tazpkg. Exiting
el: To %s δεν είναι έγκυρο αρχείο tazpkg. Έξοδος

en: CGI SHell Environment
el: Περιβάλλον CGI SHell

en: Welcome to the SliTaz web server CGI Shell environment. Let the power of SHell script meet the web! Here you can check HTTP info and try some requests.
el: Καλώς ήρθατε στον εξυπηρετητή ιστού SliTaz σε περιβάλλον CGI Shell. Αφήστε τη δύναμη του SHell script να συναντήσει το διαδίκτυο! Εδώ μπορείτε να δείτε πληροφορίες για το HTTP και να δοκιμάστε κάποια αιτήματα.

en: Including %s in your scripts lets you use PHP-like syntax such as: %s
el: Συμπεριλαμβάνοντας το %s στα script σας, σας επιτρέπει να χρησιμοποιήσετε παρόμοια σύνταξη με PHP, όπως: %s

en: QUERY_STRING test:
el: Δοκιμή QUERY_STRING:

en: HTTP Info
el: Πληροφορίες HTTP

en: <b>Usage:</b> man [section] command
el: <b>Χρήση:</b> man [τμήμα] εντολή

en: in section %s
el: στο τμήμα %s

en: No manual entry for %s
el: Δεν υπάρχει καταχώρηση στο εγχειρίδιο για το %s
