SliTaz Base - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Done
fa: انجام شد

en: Failed
fa: ناموفق بود

en: You must be root to execute:
fa: برای اجرا باید کاربر ریشه باشید

en: Mirror is unreachable
fa: آیینه در دسترس نیست

en: Mirror is up-to-date
fa: آینه به روز است

en: Missing receipt: $receipt
fa: $receipt :دریافتی گمشده

en: $file is not a tazpkg. Exiting
fa: ...نیست.در حال خروج tazpkg یک فایل $file

en: CGI SHell Environment
fa: CGI محیط پوسته

en: Welcome to the SliTaz web server CGI Shell environment. Let the power of SHell script meet the web! Here you can check HTTP info and try some requests.
fa: .را بررسی کنید و برخی درخواست ها را امتحان کنیدHTTP خوش آمدید.بگذارید قدرت اسکریپت پوسته وب را ملاقات کند.اینجا شما میتوانید اطلاعات SliTaz وب سرور CGI به محیط پوسته ی

en: Including /usr/lib/slitaz/httphelper.sh in your scripts lets you use PHP-like syntax such as: $(GET var)
fa: $(GET var) مانند استفاده کنید.مانند PHP در اسکریپت شما به شما این امکان را میدهد که از سینتکس های /usr/lib/slitaz/httphelper.sh قرار دادن

en: QUERY_STRING test:
fa: :تست متن جستجو شده

en: HTTP Info
fa: HTTP اطلاعات

en: Missing Retawq web browser...
fa: ...گم شده است retawq مرورگر

en: Please run: su -c 'tazpkg get-install retawq'
fa: su -c 'tazpkg get-install retawq' :لطفا این فرمان را اجرا کنید

en: <b>Usage:</b> man [section] command
fa: <b>:طریقه استفاده</b> man [section] command

en: in section $SECTION
fa: $SECTION در قسمت

en: No manual entry for $TOPIC$MSG
fa: $TOPIC$MSG ورودی دستی موجود نیست برای
