SliTaz Base - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Done
el: Έγινε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: You must be root to execute:
el: Χρειάζονται δικαιώματα διαχειριστή (root) για να εκτελέσετε:

en: Mirror is unreachable
el: Το είδωλο είναι απρόσιτο

en: Mirror is up-to-date
el: Το είδωλο είναι ενημερωμένο

en: Missing receipt: $receipt
el: Λείπει η απόδειξη: $receipt

en: $file is not a tazpkg. Exiting
el: To $file δεν είναι tazpkg. Έξοδος

en: CGI SHell Environment
el: Περιβάλλον CGI SHell

en: Welcome to the SliTaz web server CGI Shell environment. Let the power of SHell script meet the web! Here you can check HTTP info and try some requests.
el: Καλώς ήρθατε στον εξυπηρετητή ιστού περιβάλλον CGI Shell SliTaz. Αφήστε τη δύναμη του shell script να συναντήσει το διαδίκτυο! Εδώ μπορείτε να δείτε πληροφορίες για το HTTP και να δοκιμάστε κάποια αιτήματα.

en: Including /usr/lib/slitaz/httphelper.sh in your scripts lets you use PHP-like syntax such as: $(GET var)
el: Συμπεριλαμβάνοντας το /usr/lib/sliTaz/httphelper.sh στα script σας, σας επιτρέπει να χρησιμοποιήσετε σύνταξη σαν PHP, όπως: $(GET var)

en: QUERY_STRING test:
el: Δοκιμή QUERY_STRING:

en: HTTP Info
el: Πληροφορίες HTTP

en: HTTP Helper
el: Βοηθός HTTP

en: Index of $QUERY_STRING
el: Ευρετήριο του $QUERY_STRING

en: Missing Retawq web browser...
el: Λείπει ο περιηγητής Retawq...

en: Please run: su -c 'tazpkg get-install retawq'
el: Παρακαλώ εκτελέστε: su -c 'tazpkg get-install retawq'

en: <b>Usage:</b> man [section] command
el: <b>Χρήση:</b> man [τομέας] εντολή

en: in section $SECTION
el: στον τομέα $SECTION

en: No manual entry for $TOPIC$MSG
el: Δεν υπάρχει καταχώρηση εγχειριδίου για το $TOPIC$MSG
