slitaz-ob-menu 5.1.6 - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Favorite Applications
hu: Kedvenc alkalmazások

en: File Manager
hu: Fájlkezelõ

en: Terminal
hu: Terminál

en: Web Browser
hu: Web Böngészõ

en: Text Editor
hu: Szövegszerkesztõ

en: Desktop Effects
hu: Asztali hatások

en: Desktop Preferences
hu: Asztal beállításai

en: Activate composite
hu: Composite aktiválása

en: Activate shadows
hu: Árnyékok aktiválása

en: Activate shadows/fade
hu: Fény-árnyék aktiválása

en: Set opacity (actual)
hu: Áttetszés beállítása (aktuális)

en: Set opacity (click)
hu: Áttetszõség beállítása (klikk)

en: Stop effects
hu: Hatások kikapcsolása

en: TazLiTo LiveCD Tool
hu: Tazlito LiveCD Készítõ

en: TazUSB LiveUSB Tool
hu: TazUSB LiveUSB Készítõ

en: ObConf
hu: ObConf-Openbox beállítása

en: Autostart Script
hu: Automatikus indítás Script

en: Openbox Menu
hu: Openbox Menü

en: Reconfigure
hu: Újrakonfigurálás

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Create a new file or folder
hu: Új fájl létrehozása

en: Run application
hu: Futtatni az alkalmazást

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: Logout
hu: Kijelentkezés
