Tazpkg Web - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Package name
de: Paket

en: Description
de: Beschreibung

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: File
de: Datei

en: File list
de: Datei liste

en: cooking
de: Cooking

en: Search
de: Suche

en: Package "%s" was not found
de: Kein Paket für %s

en: Loop dependence
de: Abhängigkeiten loops

en: Dependency tree for package "%s"
de: Abhängigkeiten von: %s

en: Reverse dependency tree for package "%s"
de: Abhängigkeit für: %s

en: File names matching the "%s"
de: Resultate für : %s

en: List of files in the package "%s"
de: Resultate für : %s

en: Descriptions matching the "%s"
de: Resultate für : %s

en: The list of packages of architecture "%s"
de: Resultate für : %s

en: The list of packages that <%s> maintains
de: Resultate für : %s

en: Packages with "%s" license
de: Resultate für : %s

en: Packages of category "%s"
de: Resultate für : %s

en: The list of packages tagged "%s"
de: Resultate für : %s

en: Receipt for package "%s"
de: Resultate für : %s

en: Package names matching the "%s"
de: Resultate für : %s

en: Packages providing the package "%s"
de: Resultate für : package providing %s
