SliTaz Pizza - en to fa translation catalogue (73 entries)

en: First step
fa: گام اول

en: Choose your distribution name and the one you want to use as base. We need your mail to notify you when your SliTaz Flavor is built and if anything goes wrong.
fa: .شما یا بروز مشکل اطلاع دهیم SliTaz نام توزیع خود را انتخاب کنید و توزیعی را که به عنوان پایه استفاده میکنید.ما به ایمیل شما نیاز داریم تا به شما در صورت ساخته شدن چاشنی

en: Flavor name
fa: نام چاشنی

en: Short description
fa: توضیحات کوتاه

en: Email
fa: ایمیل

en: Based on
fa: مبنی بر

en: Text mode system
fa: سیستم مد متن

en: X without GTK or QT
fa: QT یا GTK بدون X

en: Clean GTK desktop
fa: ساده GTK دسکتاپ

en: Default SliTaz desktop
fa: SliTaz دسکتاپ پیشفرض

en: Continue
fa: ادامه

en: Generate
fa: تولید

en: Last chance to stop process or start over. Next step will pack your flavor and add it to the build queue. Here you can also add a note to your receipt flavor, this will be displayed on your flavor ID page and can be used to give more info to other users and SliTaz developers.
fa: .آخرین شانس برای توقف روند یا شروع مجدد.گام بعدی چاشنی شما را بسته بندی میکند و آنرا به صف ساخت اضافه مینماید.همچنین شما اینجا میتوانید یادداشتی به چاشنی خود اضافه کنید، این یادداشت صفحه آی دی چاشنی شما نمایش داده خواهد شد و میتواند برای دادن اطلاعات به دیگر کاربران و توسعه دهندگان استفاده شود

en: Cancel
fa: لغو

en: Build flavor
fa: ساخت چاشنی

en: Removing temporary files for: $id
fa: $id :در حال حذف فایل های موقت برای

en: Start over
fa: شروع مجدد

en: Packing: $FLAVOR
fa: $FLAVOR :در حال بسته بندی

en: Creating SliTaz CD-ROM README...
fa: SliTaz سی دی رام README در حال ایجاد فایل

en: Creating flavor tarball...
fa: چاشنی tarballدر حال ایجاد آرشیو

en: Your ISO will be built on next Pizza Bot run
fa: .شما در اجرای بعدی پیتزا از ابتدای رسانه ساخته خواهد شد ISO فایل

en: There is $inqueue flavor in queue | There are $inqueue flavors in queue
fa[0]: .چاشنی در صف هستند $inqueueدر حال حاضر

en: Download tarball:
fa: tarball دانلود فایل

en: Status
fa: وضعیت

en: Download ISO:
fa: :ISO دانلود فایل

en: Flavor is building or still in the build queue
fa: .چاشنی یا در حال ساخت است یا همچنان در صف ساخت میباشد

en: Status for: $FLAVOR
fa: $FLAVOR :وضعیت

en: Flavor description:
fa: :شرح چاشنی

en: Help
fa: راهنمایی

en: Activity
fa: فعالیت

en: Welcome
fa: خوش آمدید

en: SliTaz Pizza lets you create your own SliTaz ISO flavor online. The ISO image can be burnt on a cdrom or installed on USB media. Please read the SliTaz Pizza <a href="?help">Help</a> before starting a new flavor.
fa: .را قبل از شروع بخوانید SliTaz پیتزای <a href="help">راهنمایی</a> نصب شود.لطفا USB میتواند روی سی دی رایت شود یا اینکه روی یک رسانه ی ISO خود را به صورت آنلاین ایجاد کنید.فایل SliTaz به شما اجازه میدهد تا فایل ایزو ی چاشنی SliTaz پیتزای

en: Create a new flavor
fa: ایجاد چاشنی جدید

en: Latest builds
fa: آخرین تولید ها

en: More activity
fa: فعالیت بیشتر

en: Creating receipt and packages list
fa: در حال ایجاد لیست پکیج ها و رسید دریافتی

en: Remove package(s)
fa: حذف پکیج (ها)

en: Add package(s)
fa: افزودن پکیج (ها)

en: Here you can add or remove some packages to your flavor. You can also search for a package name and description to find a package name
fa: .اینجا شما میتوانید پکیج هایی را به چاشنی خود اضافه کنید یا از آن حذف کنید.همچنین شما میتوانید نام و شرح یک پکیج را برای یافتن نام آن پکج جستجو کنید

en: Search
fa: جستجو

en: File name: $tarball
fa: $tarball :نام فایل

en: File size: $size Bytes
fa: بایت $size :حجم فایل

en: Moving rootfs tarball to slitaz-$id...
fa: slitaz-$id به (rootfs) سیستم فایل ریشه tarball در حال انتقال فایل

en: Extracting archive for sanity checks...
fa: ...در حال استخراج آرشیو برای بررسی سلامت

en: Checking Filesystem Standard...
fa: بررسی استاندارد سیستم فایل

en: Bad FSH path for: $i
fa: $i :نا صحیح برای FSH آدرس

en: Checking uploaded rootfs size...
fa: ...آپلود شده rootfs در حال بررسی حجم فایل

en: Added image: $wallpaper ($size Bytes)
fa: $wallpaper (بایت $size) :تصویر افزوده شد

en: Unsupported image format
fa: قالب عکس پشتیبانی نشده است

en: Added file: $file ($size Bytes)
fa: $file (بایت $size) :فایل افزوده شد

en: Unsupported file type
fa: نوع فایل پشتیبانی نشده است

en: Fast boot conversion
fa: تبدیل بوت سریع

en: Low RAM conversion:
fa: :تبدیل رم پایین

en: SliTaz root filesystem modification can be done via an easy to use form, a single tarball or by uploading files one by one in the wanted directory.
fa: .تکی یا با آپلود کردن یک به یک فایل ها در دایرکتوری خواسته شده tarballمیتواند انجام شود با یک فرم آسان، یک آرشیو SliTaz اصلاح کردن سیستم فایل ریشه

en: Easy customization
fa: بهبود آسان

en: Desktop Wallpaper in JPG format
fa: JPG کاغذ دیواری دسکتاپ در قالب

en: Upload Image
fa: آپلود عکس

en: Files on user desktop such as README, desktop files or documentation. The files will be copied in the Home directory of each new user. SliTaz creates the default Live user at boot. Allowed files and extensions are:
fa: :کاربر پیشفرض لایو را در هنگام بوت ایجاد میکند.این ها فایل و پسوند های مجاز هستند SliTaz .هر کاربر جدید کپی خواهند شد Home ، فایل های دسکتاپ یا اسناد.این فایل ها به دایرکتوری  README فایل های روی دسکتاپ کاربر مانند یک فایل

en: Upload File
fa: آپلود فایل

en: RootFS tarball
fa: (RootFS) سیستم فایل ریشه tarball فایل

en: The files in the rootfs archive must have the same directory structure as any standard SliTaz or Linux system. For example if you wish to have a custom boot configuration file, you will have: rootfs/etc/rcS.conf. Accepted tarball formats are: <strong>tar.gz tar.bz2 tar.lzma</strong> and the archived directory must be named rootfs with a valid file system hierachy such as: /usr/bin /etc /var/www
fa: /usr/bin /var/www :نامیده شود با سلسله مراتب صحیح سیستم فایل مانند rootfs و دایرکتوری آرشیو شده باید  <strong>tar.gz tar.bz2 tar.lzma</strong> :این ها هستند tarball باشد.فرمت فایل های مورد قبول rootfs/etc/rcS.conf استاندارد داشته باشند.برای مثال اگر شما میخواهید فایل پیکربندی بوت دلخواهی داشته باشید،باید در مسیر SliTaz باید ساختمان دایرکتوری مشابه هرگونه سیستم لینوکس یا rootfs فایل های موجود در آرشیو

en: Upload rootFS
fa: (RootFS) آپلود سیستم فایل ریشه

en: ISO image conversion
fa: ISO تبدیل فایل

en: Fast boot
fa: بوت سریع

en: Low RAM support
fa: پشتیبانی از رم پایین

en: No
fa: نه

en: In RAM only
fa: فقط در رم

en: Small CD-ROM or RAM
fa: سی دی رام کوچک یا رم

en: Large CD-ROM or RAM
fa: سی دی رام بزرگ یا رم

en: Convert
fa: تبدیل

en: Uniq ID    :
fa: :     یکتا ID

en: Flavor     :
fa: :    چاشنی

en: Short desc :
fa: : شرح کوتاه
