TazDrop - en to fa_IR translation catalogue (12 entries)

en: SliTaz Drag N Drop tool
fa_IR: SliTaz ابزار کشیدن و رها کردن

en: Usage:
fa_IR: :طریقه استفاده

en: option
fa_IR: گزینه

en: file
fa_IR: فایل

en: URL
fa_IR: (URL) آدرس اینترنتی

en: Options:
fa_IR: :گزینه ها

en: Display this small help
fa_IR: نمایش این راهنمای کوچک

en: Display the desktop Drag N Drop window
fa_IR: نمایش پنجره ی کشیدن و رها کردن دسکتاپ

en: Display the desktop Drag N Drop image
fa_IR: نمایش تصویر کشیدن و رها کردن دسکتاپ

en: Display your dropped text notes
fa_IR: نمایش یادداشت های متن رها شده شما

en: Dropped Notes
fa_IR: یادداشتهای رها شده

en: Edit or clean-up your dropped text notes
fa_IR: ویرایش یا تمیزکردن یادداشتهای متن رها شده شما
