TazDrop - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Options:
pl: Opcje:

en: Display this small help
pl: Pokazuje tą krótką pomoc

en: Display the desktop Drag N' Drop window
pl: Wyświetla na pulpicie okno Drag N' Drop

en: Display the desktop Drag N' Drop image
pl: Wyświetla na pulpicie obraz Drag N' Drop

en: Display your dropped text notes
pl: Wyświetla notatki tekstowe

en: Edit or clean-up your dropped text notes
pl: Edytuje albo czyści wyświetlane notatki tekstowe
