Ssfs Client 1.0 - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Usage:
el: Χρήση:

en: Commands:
el: Εντολές:

en: Display this short help usage.
el: Εμφάνιση αυτής της σύντομης βοήθειας χρήσης.

en: Display configuration settings.
el: Εμφάνιση των ρυθμίσεων διαμόρφωσης.

en: Setup client configuration and RSA key.
el: Διαμόρφωση των ρυθμίσεων Πελάτη και του κλειδιού RSA.

en: Sync from server and start daemon.
el: Κάντε συγχρονισμό αρχείων από τον διακομιστή και ξεκινήστε τον Δαίμονα.

en: Stop monitoring ~/Sync folder.
el: Διακοπή της παρακολούθησης του καταλόγου ~/Sync.

en: Connect to remote host via SSH.
el: Συνδεθείτε με ένα απομεμακρυσμένο host μέσω SSH.

en: Options:
el: Επιλογές:

en: Login name on remote host.
el: Όνομα σύνδεσης σε έναν απομεμακρυσμένο host.

en: Server host name or IP.
el: Όνομα διακομιστή host ή Διεύθυνση IP.

en: RSA key   :
el: Κλειδί RSA   :

en: Sync size :
el: Μέγεθος αρχείων υπό συγχρονισμό :

en: Sending RSA secure key to:
el: Αποστολή του ασφαλούς κλειδιού RSA προς:

en: Please enter your Ssfs password.
el: Παρακαλώ, εισάγετε τον κωδικό σας για το Ssfs.

en: Client is setup you can now sync
el: Ο πελάτης ρυθμίστηκε. Τώρα, μπορείτε να κάνετε συγχρονισμό

en: Missing config file
el: Λείπει το αρχείο ρυθμίσεων

en: Syncing from:
el: Γίνεται συγχρονισμός από:

en: Starting lsyncd daemon...
el: Γίνεται εκκίνηση του Δαίμονα lsyncd

en: Daemon is not running
el: Ο Δαίμονας δεν τρέχει

en: Stopping
el: Γίνεται διακοπή

en: <b>Welcome to the Ssfs Client user interface</b>
el: <b>Καλωσήλθατε στην διεπαφή χρήστη του Πελάτη Ssfs</b>

en: Value
el: Τιμή

en: Setup client
el: Ρύθμιση του Πελάτη

en: Edit config
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων

en: Browse files
el: Διερεύνηση αρχείων

en: SSH Login
el: Σύνδεση SSH

en: <b>Welcome to the Ssfs Setup</b>\n
    Any account on a server yet ? You can vist www.slitaz.org
    services or setup your own server in a few minutes!\n
el: <b>Καλωσήλθατε στη ρύθμιση του Ssfs</b>\n
    Μήπως έχετε ήδη λογαριασμό σε έναν διακομιστή ; Μπορείτε να επισκεφθείτε τις υπηρεσίες του www.slitaz.org
    ή να ρυθμίσετε τον δικό σας διακομιστή μέσα σε λίγα λεπτά!\n

en: Ssfs Live Sync storage
el: Συγχρονισμένη αποθήκευση Ssfs.
