SliTaz Bugs - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Login
el: Σύνδεση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Email
el: Διεύθυνση Ηλεκτρον. αλληλογραφίας e-mail

en: Password
el: Κωδικός Πρόσβασης

en: Tip: to attach big files or images, you can use SliTaz Paste services:
el: Συμβουλή: για την επισύναψη μεγάλων αρχείων ή εικόνων, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε υπηρεσίες του SLiTaz Paste.

en: Log in
el: Σύνδεση

en: Priority $PRIORITY
el: Προτεραιότητα $PRIORITY

en: $msgs message | $msgs messages
el[0]: μηνύματα $msgs
el[1]: μηνύματα $msgs

en: Close bug
el: Κλείσιμο σφάλματος

en: Edit bug
el: Επεξεργασία σφάλματος

en: Re open bug
el: Εκ νέου άνοιγμα σφάλματος

en: Messages
el: Μηνύματα

en: No messages
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα

en: New message
el: Νέο μήνυμα

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: New Bug
el: Νέο μήνυμα

en: Bug title
el: Τίτλος σφάλματος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Packages
el: Πακέτα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Critical
el: Κρίσιμης σημασίας

en: Create Bug
el: Δημιουργία σφάλματος

en: * field is obligatory. You can also specify affected packages.
el: Το πεδίο * είναι υποχρεωτικό. Μπορείτε, επίσης, να ορίσετε τα εμπλεκόμενα πακέτα.

en: Edit Bug $bug
el: Επεξεργασία του σφάλματος $bug

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Bad login or pass
el: Λάθος σύνδεση, ή κωδικός πρόσβασης

en: You must be logged in to post a new bug
el: Πρέπει να συνδεθείτε για κάνετε υποβολή νέου σφάλματος.

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Bug: $bugs in total - | Bugs: $bugs in total -
el[0]: Σφάλμα: Συνολικά $bugs -
el[1]: Σφάλματα: Συνολικά $bugs -

en: $close fixed - | $close fixed -
el[0]: $close διορθώθηκε -
el[1]: $close διορθώθηκαν -

en: $fixme to fix - | $fixme to fix -
el[0]: $fixme για τη διόρθωση -
el[1]: $fixme για τις διορθώσεις -

en: Please read the <a href="?README">README</a> for help and more information. You may also be interested by the SliTaz <a href="http://roadmap.slitaz.org/">Roadmap</a> and the packages <a href="http://cook.slitaz.org/">Cooker</a>. To perform a search enter your term and press ENTER.
el: Παρακαλώ, διαβάστε το <a href="?README">README</a> για περισσότερη βοήθεια και πληροφορίες. Μπορεί, επίσης, να σας ενδιαφέρει ο <a href="http://roadmap.slitaz.org/">Οδικός χάρτης (Roadmap)</a> του SliTaz και τα πακέτα του <a href="http://cook.slitaz.org/">Cooker</a>. Για να κάνετε μια αναζήτηση, βάλτε τον δικό σας όρο αναζήτησης και πατήστε ENTER.

en: View closed bugs
el: Εμφάνιση των σφαλμάτων που έκλεισαν.

en: Create a new bug
el: Δημιουργία ενός νέου σφάλματος.
