installer.cgi - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Install
sv: Installera

en: Install SliTaz
sv: Installera SliTaz

en: Upgrade
sv: Upgradera

en: Upgrade SliTaz
sv: Upgradera SliTaz

en: Partitioning
sv: Partitionering

en: Continue installation
sv: Fortsätt installera

en: ISO file:
sv: ISO fil:

en: Existing SliTaz partition to upgrade:
sv: Existerande SliTaz partition att uppgradera:

en: Install Slitaz to partition:
sv: Installera SliTaz till partition:

en: Options
sv: Val

en: home partition
sv: hem partition

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Set Hostname to:
sv: Ställ in Värdnamn till:

en: Name of your system
sv: System namn

en: Root passwd:
sv: Root lösenord:

en: Password of root
sv: Root lösenord

en: User
sv: Användare

en: User login:
sv: Användar inloggning:

en: Name of the first user
sv: Den första användarens namn

en: User passwd:
sv: Användar lösenord:

en: Password of the first user
sv: Den första användarens lösenord

en: Enable Windows Dual-Boot.
sv: Aktivera Windows Dual-Boot.

en: Back to partitioning
sv: Tillbaka till partitionering

en: Back to Installer Start Page
sv: Tillbaka till Installations Start Sidan

en: Proceed to SliTaz installation
sv: Fortsätt till SliTaz installation

en: Installation failed. See log
sv: Installationen misslyckades. Se logg fil

en: A web page that points a browser to a different page after 2 seconds
sv: En hemsida som skickar dig till en annan sida efter 2 sekunder

en: If your browser doesn't automatically redirect within a few seconds, you may want to go there manually
sv: Om du inte skickas vidare automatiskt inom några sekunder så kan du pröva manuellt.

en: None
sv: Ingen

en: SliTaz Installer
sv: SliTaz Installerare
