TazLito Wiz - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Edit the distro packages list
pl: Edycja listy pakietów dystrybucji

en: SliTaz Live system creator wizard
pl: Asystent Generowania systemu SliTaz Live

en: Distro name:
pl: Nazwa dystrybucji:

en: Based on:
pl: Bazujący na:

en: Getting flavor file and packages list...
pl: Pobieranie pliku konfiguracyjnego i listy pakietów...

en: Packages - The "$skel" has $pkgs packages
pl: Pakiety - $skel posiada $pkgs pakietów

en: Additional packages separated by space or by line:
pl: Dodatkowe pakiety oddzielone spacją, albo nową linią:

en: Edit packages list
pl: Edycja listy pakietów

en: SliTaz desktop wallpaper
pl: Tapeta pulpitu SliTaz

en: Wallpaper JPG image:
pl: Obraz JPG tapety:

en: 
    Now it's time to generate the distro. Last chance to start over or stop. Creating a Live system uses quite a lot of resources and takes some time.
    Note you can still add some files to the SliTaz root filesystem or on the CD-ROM.
pl: 
    Teraz przyszedł czas na wygenerowanie dystrybucji. Ostatnia szansta na wystartowanie albo rezygnację. Podczas tworzenia systemu Live zużywane
    są znaczne zasoby systemu i twa to jakiś czas. Nadal możesz dodać pliki do systemu plików SliTaz albo na cdrom.

en: Generate the distribution
pl: Wygeneruj dystrybucję

en: Building the Live system...
pl: Budowanie systemu Live...

en: Live system summary
pl: Podsumowanie systemu Live

en: Generated ISO
pl: Wygenerowane ISO

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Uncompressed size
pl: Rozmiar nieskompresowany
