TazLito Wiz - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Edit the distro packages list
el: Επεξεργασία της λίστας με τα πακέτα της διανομής

en: SliTaz Live system creator wizard
el: Οδηγός για δημιουργία live συστήματος με το SliTaz

en: Distro name:
el: Όνομα διανομής:

en: Based on:
el: Βασίζεται σε:

en: Getting flavor file and packages list...
el: Γίνεταο λήψη αρχείων flavor και λίστας πακέτων...

en: Packages - The "$skel" has $pkgs packages
el: Πακέτα - Το $skel έχει πακέτα $pkgs

en: Additional packages separated by space or by line:
el: Πρόσθετα πακέτα που χωρίζονται με ένα κενό διάστημα ή με μια γραμμή:

en: Edit packages list
el: Επεξεργασία λίστας πακέτων

en: SliTaz desktop wallpaper
el: Wallpaper για την επιφάνεια εργασίας του SliTaz

en: Wallpaper JPG image:
el: Εικόνα jpeg για wallpaper

en: 
    Now it's time to generate the distro. Last chance to start over or stop. Creating a Live system uses quite a lot of resources and takes some time.
    Note you can still add some files to the SliTaz root filesystem or on the CD-ROM.
el: 
    Τώρα, είναι καιρός να δημιουργήσετε την διανομή. Αυτή είναι η τελευταία ευκαιρία είτε για να αρχίσετε, είτε για να σταματήσετε. Η δημιουργία ενός συστήματος Live χρησιμοποιεί πολλούς πόρους και παίρνει αρκετό χρόνο.
    Σημειώστε ότι μπορείτε, επίσης, να προσθέσετε μερικά αρχεία στο σύστημα αρχείων root του SliTaz, ή στο cdrom.

en: Generate the distribution
el: Δημιουργήστε τη διανομή

en: Building the Live system...
el: Γίνεται το χτίσιμο του συστήματος live...

en: Live system summary
el: Περίληψη του συστήματος live

en: Generated ISO
el: Δημιουργήθηκε το ISO

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Uncompressed size
el: Ασυμπίεστο μέγεθος
