TazUSB 4.0.1 - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Generate SliTaz LiveUSB media and boot in RAM!
el: Δημιουργήστε ένα στικάκι LiveUSB με το SliTaz και φορτώστετο με εκκίνση από τη RAM!

en: Insert a LiveCD into the CD-ROM drive or use a local ISO image, select the correct device and press OK.
el: Βάλτε ένα LiveCD μέσα στον οδηγό CD-ROM, ή χρησιμοποιείστε μία τοπική εικόνα ISO, επιλέξτε τη σωστή συσκευή και πατήστε OK.

en: No USB media found
el: Δεν βρέθηκε κανένα αποθηκευτικό μέσο USB

en: ISO Image:
el: Εικόνα ISO:

en: USB Media:
el: Αποθηκευτικό μέσο USB:
