TazWeb 1.8 - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Add a bookmark
vi: Thêm dấu trang

en: Print this page
vi: In trang này

en: View source mode
vi: Xem nguồn trang

en: TazWeb manual
vi: Hướng dẫn TazWeb

en: Quit TazWeb
vi: Thoát TazWeb
